Face Treatments

PIONEER OMLAZUJÍCÍ RITUÁL


Luxusní kosmetické relaxační ošetření na korekci vrásek, které využívá inovačních přísad a zahrnuje speciální, originální, mimořádně pěstící masáž zad a obličeje, jež přináší hluboké uvolnění. Během ošetření se na zádové svaly aplikuje příjemný zahřívací bahenní zábal. Tato péče mimořádně vyplňuje vrásky na pleti a vrací tak pokožce mladistvý vzhled, hebkost a jas. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, která má problém se začínajícími nebo pokročilejšími vráskami.

Zobrazit více

EXTENDED YOUTH PROTI VRÁSKÁMTři klíčové kroky velmi účinného protivráskového a zpevňujícího ošetření, jehož cílem je obnovit povrch pokožky, vyplnit vrásky a změnit strukturu tváře. Po jediném ošetření jsou vaše vrásky na pohled jemnější a zpevní se vám pokožka. Cítíte se skvěle a vypadáte mladší. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti s nutností řešení vrásek.

Zobrazit více

HYDRA BLUE HYDRATACE PLETI


Ošetření zajistí účinnou hydrataci, výrazně rozzáří a vyplní pokožku. Kombinuje výrobky s příjemnými texturami a velmi uvolňující masáží, čímž hydratuje a zklidňuje pleť, která okamžitě ukáže svou přirozenou svěžest. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Zobrazit více

EYE PERFECTION PRO KRÁSU POHLEDU


Komplexní, účinné a uvolňující ošetření pro krásné oči s mladistvou jiskrou. Vyhlazuje oční okolí, redukuje otoky a tmavé kruhy.

Zobrazit více

WHITE LUMINATION PRO PROJASNĚNÍJedinečné rozjasňující obličejové ošetření s účinnou redukcí pigmentových skvrn pomocí speciálně zaměřených produktů Phytomer. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Zobrazit více

CITYLIFE DETOXIKACE A OSVĚŽENÍProfesionální ošetření zaměřené na městkou pleť, pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí – dehydratací, tmavými skvrnami, unavenou a povadlou pleť s otoky a kruhy pod očima. Výsledkem ošetření je okysličená a hydratovaná pokožka.

Zobrazit více

DOUCEUR MARINE PRO ZKLIDNĚNÍ


Zklidňující péče pro zjemnění pokožky a zlepšení ochrany u citlivé pleti nebo pleti se sklonem k zarudnutí.

Zobrazit více

ACNIPUR PRO PROBLEMATICKOU PLEŤ


Zobrazit více
OK Pro správný chod našeho webu phytomer.cz ukládáme soubory cookies. Aby vše fungovalo, jak má, potřebujeme Váš souhlas s používáním cookies.