Face Treatments

OLIGOMER PURE POSILUJÍCÍ BALNEO


Zažijte umění thalasoterapie. Ponořte se do vířivé vany s mineralizujícími mořskými složkami, kterou následuje masáž celého těla pro dokonalý povzbuzující účinek. Remineralizační balneoestetika vyvažuje. Osvěžující péče, uvolnění a relaxace.​

Zobrazit více

MORPHO DESIGNER PRO ZEŠTÍHLENÍ


Jedna hodina k přetvarování těla. Poskytuje prožitek naprosté krásy díky kombinaci tří hlavních estetických účinků během jediného ošetření: tvarování, zpevnění a regenerace pleti.

Zobrazit více

SCULPT ZONE PROTI CELULITIDĚ


Péče s radikálními výsledky díky nejnovější generaci tělových zábalů se zaměřením na masáž břicha, hýždí a stehen pro zhubnutí a vyhlazení viditelné celulitidy. První výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Celková účinnost na zeštíhlení: téměř o jednu velikost za pouhých 5 ošetření.

Zobrazit více

BODY FIRMING ZPEVŇUJÍCÍ ZÁBAL


Vysoce účinný tělový gelový zábal je aplikován a poté vmasírován pro zpevnění pokožky, napnutí tkáně a boj proti povolování.

Zobrazit více

SATIN SHIMMER PRO ZDRAVÍ


Je víc než jen peeling, jedná se o komplexní péči o tělo spojující celkový peeling, relaxační modelaci a intenzivní hydrataci. Po 40 minutách bude vaše pokožka jako nová. Připraví pokožku na ošetření (konturování, zpevnění, relaxaci, atd.). Zvýší následné vstřebávání složek z produktů. Ošetření je vhodné před dovolenou, opalovací sezónou nebo voskováním.

Zobrazit více

OLIGOMER SILHOUETTE ZEŠTÍHLUJÍCÍ BALNEO


Kompletní péče ve 2 krocích: konturovací balneoterapie následovaná masáží celého těla, která podporuje hubnutí.

Zobrazit více

DETOX BACK DETOXIKACE ZAD


Komplexní uvolňující péče o záda. Zvlášť relaxační a uvolňující modelace zad spojená s detoxikačními mořskými produkty pro hloubkové čištění.

Zobrazit více

LEG REVIVAL PRO UNAVENÉ NOHY


Ošetření zaměřené na osvěžení a uvolnění unavených nohou, stejně tak i na vylepšení jejich vzhledu.

Zobrazit více

MARINE BODY WRAP MOŘSKÝ ZÁBAL


Výběr z 3 zábalů a ultra výkonných mořských modelačních přípravků pro odstranění toxinů, uložených tuků a pro dodání vitality celému tělu.​

Zobrazit více
OK Pro správný chod našeho webu phytomer.cz ukládáme soubory cookies. Aby vše fungovalo, jak má, potřebujeme Váš souhlas s používáním cookies.