PHYTOMER mořská kosmetika pro profesionály - pro více informací klikněte  ZDE

O kosmetice PHYTOMER

Odborné dovednosti, které společnost PHYTOMER za téměř 50 let získala, jí dovolují vytvářet manuální postupy ošetření, jež jsou určené výhradně pro lázně a salony. Nejlepší terapeuti z celého světa je provádějí v 10 000 prodejních místech, přičemž stovky z nich tvoří věhlasné hotelové lázně.

Společnost PHYTOMER je průkopníkem v oblasti mořské biotechnologie.

Sami si vyvíjíme špičkové aktivní složky. S nadšením vytváříme inovativní produkty, abychom dosáhli rekordní účinnosti. Naše výroba ve francouzském Saint-Malo v Bretani působí s trvalým ohledem na ochranu životního prostředí. Pojďte odhalit, jak nám v průběhu generací pomáhá moře pečovat o pokožku, abychom podtrhli krásu žen.

​Každý den transformujeme moře do produktů ošetřujících pokožku.

Je to proto, že moře je životně důležitou a nejbohatší součástí neuvěřitelné biologické rozmanitosti a rovněž je blízce spřízněno s našimi buňkami: obsahuje vše podstatné pro krásu a zdraví naší pokožky. Vyrábíme z něj produkty a ošetření s vynikající účinností.

Sníte o autentické, přirozené a energické kráse?

Chceme všem ženám, ať už žijí kdekoliv, nabídnout to nejúchvatnější z moře pro krásnou a zdravou pleť. Věříme totiž, že k jejich kráse není nutné nic přidávat. 

Hledáme špičkové inovace a maximální účinky.

Společnost PHYTOMER je průkopníkem v oblasti mořské biotechnologie. Naši výzkumní pracovníci jako první na světě kultivují v laboratořích moře a jeho organizmy za účelem zvýšení pozitivního účinku moře na pokožku. Vytvářejí tak ty nejčistší a nejúčinnější aktivní mořské látky. Tato vědecká činnost je zárukou výjimečné účinnosti a mimořádného pocitu.

Naše produkty zajišťují maximální kosmetické výsledky.

PHYTOMER vyniká originálními produkty, které den za dnem odhalují krásu tváře a těla. Každý z nich se skládá z těch nejúčinnějších aktivních mořských látek.

​Pod vašima rukama se pokožka stane krásnější.

S našimi obličejovými a tělovými ošetřeními jste pokožce nejblíže, což umožňuje harmonizaci těla a duše a pocit naprostého restartu organismu. Pro zajištění viditelných výsledků kombinujeme nejúčinnější produkty určené profesionálům s originálními manuálními technikami.

Jsme průkopníci v kultuře odpovědné za ochranu moře a jeho úžasné biologické rozmanitosti.

Moře, to je náš život, naše vášeň. Mořské biotechnologie nám umožňují odhalit jeho výjimečný potenciál a zároveň ho chránit. Naše zcela nové programy kultivace řas jsou udržitelné a pomáhají obnovit druhy ohrožené vyhynutím.
V každém kroku výroby prosazujeme ekologicky zodpovědný přístup. Používáme obnovitelné zdroje, využíváme filtračních zahrad k čištění odpadních vod a aplikovali jsme systém inteligentní recyklace surovin...protože ochrana moře je pro nás srdeční záležitostí.

Jsme vám nápomocni při rozvíjení vašeho podnikání.

Rozvíjíme ambiciózní strategii na internetu a na sociálních sítích, abychom zvýšili povědomí o společnosti PHYTOMER, posílili vaše objemy prodejů a podpořili e-learning. Pro maximální podporu dalšího prodeje jsou naše náklady na ošetření optimalizovány a náš katalog produktů je velmi atraktivní.
V každé fázi vás doprovází náš tým odborníků: od vytvoření vaší karty ošetření až k proškolení vašich týmů, zavedení propagačních nabídek nebo vytvoření vašich internetových stránek...
Můžete se na nás spolehnout, naším cílem je oboustranná spokojenost.

Pro informace o profesionálních ošetřeních, kalkulacích, spolupráci a ceníkách navštivte náš e-shop pro profesionály Phytomer na stránce www.phytomer-pro.cz


TERMÍNY SEMINÁŘŮ PHYTOMER pro profesionály:

Školení probíhají:
  • v Levicích, pro slovenské klientky
Informace a přihlášky na všechna školení:

Ing. Tereza Hošťálková
Tel.: +420 234 716 504
e-mail: hostalkova@asklepion.cz

Semináře pro nové zájemce o značku Phytomer

Semináře Phytomer

Srdečně vás zveme na některý z níže uvedených seminářů Phytomer, který bude probíhat pod vedením slovenské školitelky Mgr. Andrey Vrbkové:

29.1.2018 v 9:30 - 14:30 hod. v hotelu JurysInn, Sokolovská 11, Praha 8 - Florenc

ÚVODNÍ ŠKOLENÍ PHYTOMER S PRAKTICKÝMI UKÁZKAMI

Seminář je určen pro kosmetičky, maséry a terapeuty, kteří začínají anebo se chtějí seznámit se značkou Phytomer.
Tématem bude úvod do konceptu profesionálních ošetření obličeje a těla se značkou Phytomer, která čerpá své účinné látky z moře, a to prostřednictvím vyspělých biotechnologických výzkumů a postupů.

Mgr. Andrea Vrbková vás seznámí s konceptem široké nabídky profesionální péče v salonech, prohlédnete a vyzkoušíte si velkou část produktů a předvedeme vám ukázky ošetření.

Praktické ukázky:

  • Detox Back - relaxační a detoxikační ošetření zad
  • Extended Youth - intenzívní protivráskové a zpevňující ošetření obličeje v kombinaci s relaxačním ošetřením plosek noh
  • Trésor des Mers - holistické ošetření ve verzích na odvodnění nebo relaxaci
  • další dle konkrétního požadavku účastníků semináře

Více informací o ošetřeních můžete nastudovat zde: https://www.phytomer-pro.cz/prehled-profesionalnich-osetreni


Začátek semináře je v 9:30 hod. v hotelu JurysInn, Sokolovská 11, Praha 8 - Florenc (přímo naproti výstupu z metra směr Sokolovská); předpokládaný konec ve 14:30 hod.; občerstvení zajištěno.

30.1.2018 v 10:00 - 13:00 hod. v hotelu Vista, Hudcova 72, Brno

ÚVODNÍ ŠKOLENÍ PHYTOMER S PRAKTICKÝMI UKÁZKAMI TĚLOVÝCH OŠETŘENÍ

Seminář je určen pro maséry a terapeuty, kteří začínají anebo se chtějí seznámit se značkou Phytomer.
Tématem bude úvod do konceptu profesionálních tělových ošetření se značkou Phytomer, která čerpá své účinné látky z moře, a to prostřednictvím vyspělých biotechnologických výzkumů a postupů.

Mgr. Andrea Vrbková vás seznámí s konceptem široké nabídky profesionální péče v salonech a wellness centrech, prohlédnete a vyzkoušíte si velkou část produktů a předvedeme vám ukázky ošetření.

Praktické ukázky:

  • Sculpt Zone - intenzivní anticelulitidní ošetření se zábalem
  • Detox Back - relaxační a detoxikační ošetření zad
  • Extended Youth - intenzívní protivráskové a zpevňující ošetření obličeje 
  • další dle konkrétního požadavku účastníků semináře

Více informací o ošetřeních můžete nastudovat zde: https://www.phytomer-pro.cz/prehled-profesionalnich-osetreni

Začátek semináře je v 10:00 hod. v hotelu Vista, Hudcova 72, Brno; předpokládaný konec ve 13:00 hod.; občerstvení zajištěno.


26.3.2018 v Praze - místo konání a čas bude upřesněno

ÚVODNÍ ŠKOLENÍ PHYTOMER S PRAKTICKÝMI UKÁZKAMI


27.3.2018 v Brně - místo konání a čas bude upřesněno

ÚVODNÍ ŠKOLENÍ PHYTOMER S PRAKTICKÝMI UKÁZKAMI


Počet míst je limitován, abychom se vám mohli plně věnovat.

Seminář je zdarma.
Rezervace na tel.: 733 344 676, 234 716 504 nebo harvanova@asklepion.cz, hostalkova@asklepion.cz

Více informací o kosmetice Phytomer:
www.phytomer.cz
www.phytomer-pro.cz (pro profesionály)

Velmi se těšíme na Vaší účast!OK Pro správný chod našeho webu phytomer.cz ukládáme soubory cookies. Aby vše fungovalo, jak má, potřebujeme Váš souhlas s používáním cookies.